Lp lapsevanem

Vasta Kooli ja lasteaia lastevanemate üldkoosolek toimub 19. septembril kell 18.00 Vasta Kooli saalis.

Päevakord:

1. Uue õppeaasta suunised – Ülle Viller, Vasta Kooli direktor
  2. Kultuuri- ja noorsootööst Viru-Nigula vallas – Keio Soomelt, Viru-Nigula valla kultuuri- ja noorsootöö juht
  3. Sporditööst ja huviringidest Viru-Nigula vallas – Ainar Sepnik, Viru-Nigula valla spordijuht
  4. Toitlustamise uutest põhimõtetest ja arveldamine – Jaana Reissaar, Virumaa Koolitoit
  5. Küsimuste-vastuste rubriik. Küsimustele vastavad Viru-Nigula valla haridusjuht Merike Trumm ja majandusvaldkonna juht Raido Tetto
  6. Vasta Kooli hoolekogu eelmise õppeaasta töö aruanne ja uute liikmete valimine – Marina Uukivi, Vasta Kooli hoolekogu esimehe kohusetäitja

NB! Kui soovite saada põhjalikku vastust oma küsimusele, siis palume saata küsimused kirjalikult hiljemalt 17. septembriks aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. , et koostöös pädevate inimestega osata vastuseid anda.

Vasta kooli hoolekogu ootab uusi liikmeid: lasteaia lastevanemate esindaja, ettevõtjate esindaja, vilistlaste esindaja. Juhul, kui soovid hoolekogu töös osaleda, ootame oma kandidatuuri üles seadma (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.) ja koosolekul osalema.