Vasta Kooli õpetajad www.vastakool.ee

ÕPETAJA AINE KONTAKTID
 Ülle Viller   direktor, bioloogia, loodusõpetus  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
 Marge Oruste   õppealajuhataja, matemaatika, keemia, väikeklassi õpetaja   See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
 Krista Leppik  huvijuht, informaatika, inimeseõpetus, inglise keel, 8.klass  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
 Eevi Laidinen  2. klass, 8. klass LÕK eesti keel  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
 Heidi Johanson   3. klass, kunst-käsitöö  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
 Eva Tingas  4.klass, geograafia  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
 Lende Saluvee 9. klass, kunstiõpetus, ajalugu, LÕK eesti keel  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
 Anu Laidinen  eesti keel ja kirjandus  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
 Tiina Rikkolas 6. klass, inglise keel  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
 Maret Salk 5. klass, muusika  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
 Marina Klimenko  vene keel  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
 Irina Utsar 7. klass, matemaatika  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
 Vahur Liivak töö- ja tehnoloogiaõpetus, füüsika  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
 Pekka Laidinen kehaline kasvatus  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Berit Tein  pikapäevarühma õpetaja
 Lea Metsis psühholoog   See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
 Riive Raam pikapäevarühma mänguõpetaja, sotsiaalpedagoog, HEV koordinaator  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Ruth Kaljund tütarlaste käsitöö
Lilyan Zaidullin 1.klass See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Olari Tauer informaatika, robootika See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.