Vasta Kooli õpetajad www.vastakool.ee

Ülle Viller

direktor, bioloogia

Marge Oruste

õppealajuhataja, matemaatika, keemia, väikeklassi õpetaja

Krista Leppik

huvijuht, informaatika, inimeseõpetus, 5.kl inglise keel, 5.klass

Eevi Laidinen

4. klass, 7.ja 8.klass eesti keel (IÕK)

Heidi Johanson

3.klass, 5.klass (väike klass) eesti keel

Olari Tauer

informaatika, robootika

Gerda Ulm abiõpetaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Helene Kupp abiõpetaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.