Laupäeval, 8.veebruaril toimus maakondlik ajaloo olümpiaad. Vasta Kooli õpilastel läks väga hästi!
6.klasside arvestuses Roomet Leinbock 3. koht!, Karl Mattias Kosmanenko 8.koht, Heleri Laanemägi 9.koht, Gregor Tauer 12.koht!
7.klasside arvestuses Marii Kruusimaa 13.koht.
8.klasside arvestuses Mattias Sander Küngas 11.koht!
Õpilasi juhendas Lende Saluvee.
Palju õnne!

Hea Viru-Nigula valla elanik, kooliõpilane, õpetaja, lapsevanem!

Viru-Nigula vallavalitsus on koos haridusasutustega koostamas meie valla haridusvaldkonna arengukava aastateks 2020-2024. Arengukava koostava töörühma jaoks on oluline, et loodav dokument kajastaks võimalikult hästi praegust olukorda ning meie tulevikuplaane haridusvaldkonna arendamisel.

Sisuka arengukava loomiseks vajame Sinu abi, hea õpilane, õpetaja ja lapsevanem! Sinu ettepanekud on olulised.

Palume, et vastaksid Sind puudutavatele küsimustele meie valla haridusvaldkonna kohta.

Küsimustele vastamine võtab aega 5-10 minutit. Küsimustikku on võimalik täita nii eesti kui ka vene keeles – keelt saad muuta vajutades üleval servas asuvale maakerakujulisele ikoonile.

Küsitlusele saab vastata kuni 23. veebruarini.

Ette tänades

haridusvaldkonna arengukava koostamise töörühma liikmed

Küsitlust saab täita siit: https://bit.ly/31IM0Qw

8.klassi õpilane Mattias Sander Küngas saavutas maakondlikul bioloogia olümpiaadil 8.klasside arvestuses 9.koha! Osalejaid oli 27. Õpilast juhendas Ülle Viller. Palju õnne!

20.detsembril Viru-Nigula rahvamajas toimunud Vasta Kooli jõuluetenduse pilte on võimalik vaadata SIIT. Pildistas Helene Kupp.

Alates 28.septembrist 2019 on muudatused bussigraafikus (Reis nr 5) alljärgnevalt:

kell 7.00 Iila

kell 7.25 Paasküla

kell 7.30 Linnuse

kell 7.35  Kunda külaseltsimaja

kell 7.45 Kanguristi

kell 7.52  Viru-Nigula lasteaed

kell 8.00 Vasta Kool

Õhtustes aegades muudatusi ei ole.