Unustatud moisad kontsert2

Unustatud moisad kontsert

unustatud mõisad plakat vaike

Vasta mõis osaleb alates 2018.aastast Eesti-Läti-Leedu ühisprojektis "Visit Baltic Manors" (http://visitbalticmanors.com/ee/). Kolme riigi mõisate ühendused on ühendanud jõud, et tutvustada mõisate võrgu tihedust ja nende omavahelisi seoseid ning tõsta esile mõisate tähtsust kultuuri, majanduse ja oma piirkonna arengu vedurina nii ajaloos kui tänapäevalgi. Mängu korraldab Eesti Mõisate Ühendus, Eesti Mõisakoolide Ühendus, Läti Losside, Linnuste ja Mõisate Ühendus/Latvijas Piļu un Muižu Asociācija ning Leedu Losside ja Mõisate Ühendus/Lietuvos pilių ir dvarų asociacija.

Suvel on Vasta mõis avatud Unustatud Mõisad külastusmängu päevade ajal - 3. ja 4.juuli, 17. ja 18.juuli ning 7.augustil. Väljastpool külastusmängu on mõis avatud ettetellimisel.

Pakett I- Igapäevaselt on meil avatud QR koodidega välirada (alates 22.juunist), kus iga grupp saab oma nutiseadme abiga avastada meie mõisa saladusi.
Hind: rada on osalejatele tasuta, kuid siseruume külastada ei saa.
Pakett II „Giidipakett“- Koos giidiga läbitakse ajarännak, tutvutakse Vasta kooli ajalooga.
Hind: 3.- osaleja. Grupp 11-20 inimest 30.-. Juhul kui osaleb enam kui 20 inimest, moodustatakse 2 gruppi.
Pakett III – Ekskursioon majas koos giidiga+kohv ja majakook
Hind: 6.- osaleja.
Pakett IV- Ekskursioon + lõunasöök
Hind: 10.- osaleja.

Olete teretulnud!

Homsest, 3.maist, ootame kooli kontaktõppele 1.-4.klasside õpilasi, HEV õpilasi, 9.klassi õpilasi ning teisi personaalselt kutsutud õpilasi. Bussid väljuvad hommikuti tavapärasel ajal. Tagasi koju alustavad bussiringid koolimaja juurest sõitu kell 14.00. Pakume õpilastele tasuta hommikuputru (oluline on eelmisel päeval registreeruda), sooja koolilõunat ning pikapäevasööki.
Täpsemat infot jagavad klassijuhatajad.

NB! 3.mail jagame toidupakke (pakid on perioodi 26.aprill - 30.aprill eest)! Koolimajas olevatele õpilastele anname toidupakid kaasa (kui vanem ei soovi teisiti. Sellest palume kindlasti teada anda). Teistele jagame toidupakke Viru-Nigulas, raamatukogu juures parklas kell 16.00 - 18.00.