Alates 1.juulist on Vasta Kooli kantselei avatud TEISIPÄEVITI kell 09.00 - 11.00.

Vajadusel helistada tel. 5226492

Hea lapsevanem!

Leia aega, et vastata rahuloluküsitlusele. Küsitlus asub SIIN.

7.mail 2019 tunnustati Tallinn Raekojas parimaid mõisaid. Eesti Mõisate Ühenduse ja Eesti Mõisakoolide Ühenduse poolt üles kutsutud konkursi eesmärk oli tunnustada parimaid mõisakoole.

Tunnustuse Parim mõis koolis pälvis mitmete teiste mõisakoolide ees Vasta Kool!

Palju õnne kõikidele, kes on panustanud nii Vasta mõisa kui ka Vasta kooli arendamisesse!

parim mois koolis

Eesti keele aastale pühendatud eesti keele kuu jooksul toimuvad Vasta Koolis mitmesugused sündmused:

• 4.märts – 22.märts FOTOVÕISTLUS „MINA JA RAAMAT“. Õpilane teeb foto (selfi) endast ja raamatust, mida hetkel loetakse või tahaks lugeda. Foto saadetakse Vasta kooli Facebook`i seinale. Kõikide osalejate vahel loostakse välja auhind!
  • ILUSATE SÕNADE STENDID. Õpilased saavad avaldada arvamust kõige ilusamate sõnade osas. Missugune on nende arvates kõige ilusam eestikeelne sõna?
  • FANTAASIAJUTTUDE JA MUISTENDITE GALERII (LISATUD ON KA ILLUSTRATSIOONID). 5.ja 6.klassi õpilaste omaloomingu tutvustus.
  • E-ETTEÜTLUS- 15.märtsil kirjutavad Vasta Kooli 9.klassi õpilased e-etteütlust.
  • 27.märts- EESTI KEELE TEEMALINE VIKTORIIN 1.-4.klassidele.
  • 29.märts- EESTI KEELE TEEMALINE VIKTORIIN 5.-9.klassidele.

HEAD EESTI KEELE AASTAT!

20181118 123122