Vastavalt valitsuse kriisikomisjoni otsusele on Vasta Kooli koolimaja, seoses koroonaviiruse levikuga, alates 16.03.20 suletud ning õpilased jäävad koduõppele. Esialgu perioodiks 16.03.20.-29.03.20.

Õpilastel palume koolimajast kaasa võtta kõik oma õpikud ja töövihikud!

Kooli ametlik infokanal on e-kool, mille kaudu jagame informatsiooni. Lisaks jagavad infot ka klassijuhatajad!

Küsimuste korral võtke julgelt ühendust!

Viru-Nigula valla haridusjuht Merike Trumm (tel.5303 3620 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.)

Direktor Ülle Viller (tel. 518 2049 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.)

Õppealajuhataja Marge Oruste (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.)