18. maist alates taastatakse Viru-Nigula valla koolides osaliselt õppetöö ning õpilaste toitlustamiseks avatakse ka koolisööklad.

Paralleelselt sooja koolitoidu pakkumisega täiendavalt toidupakke enam ei jagata,(erandina koolist väga kaugel elavad ja distantsõppele jäävad õpilased- Pikaristi, Mahu, Aseri, Kunda, Kunda küla) küll aga võimaldatakse kõigil õpilastel saada kooli sööklast sooja koolilõunat. Koolilõunat saavad nii need õpilased, kes osalevad õppetöös koolis kohapeal kui ka need, kes jäävad distantsõppele. Viimastele pakutakse võimalust pärastlõunasel ajal soojale koolilõunale järele tulla või lõuna ajal koolis söömas käia. Et teada saada, kui palju peab Virumaa Koolitoit OÜ lõunasööki valmistama, palume teada anda e-posti (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.) või telefoni (5182049) teel toidu soovist 11. maiks. Võite ka klassijuhatajat informeerida.